Savaria Táncverseny

Az 54. Savaria Nemzetközi Táncversenyt rendezték meg az Agora MSH-ban.
Az eredmények:
WDSF Open Junior II Standard eredménye:
1. Luca Teodor BUTNARU – Julia Denisa BIDINICA (Románia)
2. KOHON Patrik – GÁL Dalma (Magyarország)
3. ANTAL Krisztián – PROZLIK Melinda Lenke (Magyarország)
4. KOVÁCS Ádám – FALUDI Eliza (Magyarország)
5. Vid STEINFELSER – Zara AVSEC (Szlovénia)
6. PUSCH Kevin – ALBERT Emma (Magyarország)
 
WDSF Open Junior II Latin eredménye:
1. KOHON Patrik – GÁL Dalma (Magyarország)
2. ANTAL Krisztián – PROZLIK Melinda Lenke (Magyarország)
3. Vid STEINFELSER – Zara AVSEC (Szlovénia)
4. KOLOZSVÁRY Mátyás – BALOGH Adél Emese (Magyarország)
5. Steven ALOISIO – Lidia VIDAL GONZALEZ (Spanyolország)
6. TUBOLY Zsombor – SALAMON Sára (Magyarország)
 
WDSF Youth Open Latin eredménye:
1. Cosmin LUPOAIE – Anna-Daria-Mitzura PENTIUC (Románia)
2. Dominik SIPOS – Mariia RIABUSHKINA (Szlovákia)
3. Ian VARGAS – Sheyla JIMENEZ (Spanyolország)
4. Mirko TAMANTINI – Giada SINCERI (Olaszország)
5. Zan STAJAN – Ana STAJAN (Szlovénia)
6. KOLOZSVÁRY Mátyás – BALOGH Adél Emese (Magyarország)
WDSF Youth Open Standard eredménye:
1. Cosmin LUPOAIE – Anna-Daria-Mitzura PENTIUC (Románia)
2. Luca Teodor BUTNARU – Julia Denisa BIDINICA (Románia)
3. Ian VARGAS – Sheyla JIMENEZ (Spanyolország)
4. Dominik SIPOS – Mariia RIABUSHKINA (Szlovákia)
5. Filip DEAK – Julia PABST (Szlovákia)
6. RISCHAK Balázs – DAJKA Csenge (Magyarország)
 
WDSF World Championship Ten Dance Senior I eredménye:
1. Erik HEYDEN – Julia LUCKOW (Németország)
2. Sorin Dimitru SIMON – Florentina CONSTANTINESCU (Románia)
3. Yevgen DMITRENKO – Mery LENZ (Argentína)
4. Ruben VICIANA LOPEZ – Eva MOYA (Spanyolország)
5. SZÁNTHÓ Péter – JUHÁSZ-SZÁNTHÓ Szilvia (Magyarország)
6. Duarte SOUSA – Elisabete PERA
WDSF World Open Latin eredménye:
1. Ionut Alexandru MICULESCU – Andra PACURAR (Románia)
2. Maxim ELFIMOV – Evgenia CHURIKOVA (Oroszország)
3. George SUTU – Tereza FLOROVA (Csehország)
4. Eric TESTA – Federica BREZZO (Olaszország)
5. Tomas GAL – Sabina KARASKOVA (Csehország)
6. Ivan KOROTCHENKO – Julia SKOROVAROVA (Oroszország)
Fotó: Benkő Sándor